Poradnik bezpiecznej przeprowadzki - Przeprowadzki bibliotek

Tutaj jesteś: strona głównaporadnikprzeprowadzki bibliotek

Przeprowadzki Katowice, Tychy, Pszczyna – poradnik przeprowadzki

Z firmą Arch System bezpiecznie i sprawnie przeprowadzą Państwo meble oraz książki każdej biblioteki. Oferujemy przeprowadzki na terenie na całej Polski, natomiast miasta Bielsko – Biała, Katowice, Tychy, Oświęcim, Pszczyna i Żywiec to teren gdzie pracujemy najczęściej od 10 lat. Przeprowadzka biblioteki to prawie jak przeprowadzka archiwum, a archiwizacja dokumentów jest jednym z profilów działalności firmy Arch System, więc nasi pracownicy mają niezbędne doświadczenie w obchodzeniu się z powierzonymi nam dokumentami oraz książkami.

Przeprowadzki bibliotek w Katowicach

Na życzenie klienta chętnie zajmiemy się demontażem mebli oraz późniejszym ich zmontowaniem w nowej bibliotece. Proponujemy aby najpierw przewieźć oraz zmontować regały i meble w nowym miejscu a dopiero potem zająć się przeprowadzką książek dzięki temu pracownicy biblioteki będą mogli wypakowywać kartony z książkami w przeznaczonym dla nich miejscu.

Książki należy pakować do specjalnych kartonów przeprowadzkowych o nośności do 25 kg. Kartony takie należy wzmocnić taśmą a dla ułatwienia odszukania właściwych danych warto je dokładnie opisać.

W naszych działaniach wspieramy się nowoczesną i niezawodną flotą samochodów wyposażoną w sprzęt niezbędny podczas przeprowadzki. Dzięki temu nasze usługi wykonujemy sprawnie, szybko i bezpiecznie dla przeprowadzanego mienia.

Pracownicy firmy Arch System to doświadczeni profesjonaliści, ich wiedza i zaangażowanie już wiele razy pozwoliła na doskonałe zaplanowanie i przeprowadzenie przeprowadzki w takich miejscowościach jak Bielsko – Biała, Katowice, Tychy, Pszczyna, Oświęcim oraz Żywiec i wielu innych miastach Polski.

Zobacz jak prawidłowo przygotować się do przeprowadzki: