Transport i przeprowadzki Pszczyna

Tutaj jesteś: strona głównaprzeprowadzki pszczyna

Przeprowadzki Pszczyna – przeprowadzki sklepów

Aby przeprowadzka sklepu była udana trzeba się zastosować do kilku wskazówek.

Termin:

Przeprowadzkę warto zaplanować po okresie wyprzedaży produktów, mamy wówczas mniej towaru do przewozu. A kolejną dostawę zaplanować już do nowego sklepu.

Pakowanie:

W zależności od profilu sklepu i ilości towaru należy zaplanować czas na spakowanie towaru. Warto zachować kartony z kilku ostatnich dostaw, aby mieć w co pakować. Dokładne opisanie zawartości kartonów, ułatwi nam wypakowywanie towaru w nowym sklepie. A kartony z rzeczami które mogą się potłuc lub ulec innemu zniszczeniu na skutek złego obchodzenia się z nimi należy specjalne oznaczyć.

Transport:

Podczas przeprowadzki należy odpowiednio zabezpieczyć meble. Wszystkie ruchome części jak drzwiczki i szuflady trzeba unieruchomić aby pozostawały zamknięte podczas transportu a rogi mebli najlepiej okleić, aby były mniej narażone na usterki.

Skontaktuj się z nami, nasi pracownicy na terenie miast Pszczyna, Żywiec oraz Katowice odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące przeprowadzki sklepu i dopasują naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Wybierz pakiet dla siebie:

  • Pakiet Ekonomiczny = wynajem samochodu (meblowozu) z kierowcą który służy swym doświadczeniem i radami.
  • Pakiet Standard = wynajem samochodu z kierowcą i ekipą ludzi, którzy załadują i rozładują oraz odpowiednio zabezpieczą przewożony ładunek.
  • Pakiet Premium = oferujemy demontaż i montaż przewożonych mebli, pakowanie i rozpakowanie mienia, ustawienie mebli w nowym miejscu zamieszkania. Dostarczamy również kartony, papier i piankę do zapakowania przewożonych rzeczy.

Przeprowadzki Pszczyna to oferta dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Firma Arch System to niskie ceny, kulturalny oraz doświadczony personel, zawsze służący wsparciem i radą. Każde zlecenie dotyczące miasta Pszczyna rozpoczynamy od wizyty w państwa mieszkaniu. Jest to konieczne w celu ustalenia kosztów oraz terminu usługi.

Przeprowadzki Pszczyna to gwarancja bezpieczeństwa i szybkiego wykonania zlecenia.

Tagi

przeprowadzki Pszczyna, transport Pszczyna, przewóz mienia Pszczyna, przeprowadzki firm Pszczyna, przeprowadzki mieszkań Pszczyna, transport mebli Pszczyna.