Transport i przeprowadzki Tychy

Tutaj jesteś: strona głównaprzeprowadzki tychy

Przeprowadzki Tychy, Oświęcim – przeprowadzki archiwum

Przeprowadzka archiwum to zadanie niełatwe nie tylko ze względu na mnogość dokumentów ale także ich poufność. Przeprowadzka taka to doskonały moment na zrobienie porządków i pozbycie się dokumentów już nieaktualnych i niepotrzebnych. Jako że archiwizacja dokumentów jest jednym z profilów działalności firmy Arch System nasi pracownicy mają niezbędne doświadczenie w obchodzeniu się z powierzonymi nam dokumentami. Tychy, Oświęcim i Pszczyna to miasta gdzie wielokrotnie z powodzeniem przeprowadzaliśmy małe i duże firmy i pomagaliśmy w porządkowaniu i opisywaniu ich akt.

Utylizacja dokumentów:

Przeprowadzka archiwum to doskonały moment na pozbycie się dokumentów które są już niepotrzebne a z jakiegoś powodu ciągle zajmują miejsce na regałach archiwum. Warto pamiętać przy niszczeniu akt że nie mogą być one wyrzucone na śmietnik, czy oddane na makulaturę ale niszczenie akt powinno się odbywać przy pomocy specjalnego sprzętu niszczącego przeprowadzonego przez wyspecjalizowaną firmę.

Pakowanie dokumentów:

Dokumenty przechowywane luzem lub w segregatorach należy pakować do specjalnych kartonów przeprowadzkowych. Kartony takie należy wzmocnić taśmą a dla ułatwienia odszukania właściwych danych warto je dokładnie opisać.

Przeprowadzka archiwum:

Podczas przeprowadzki niezwykle ważne jest aby dokumenty zabezpieczyć przed wilgocią. Dodatkowo należy pamiętać że akta poufne muszą być zabezpieczone przed niepowołanymi osobami, dlatego należy je przewozić w zamkniętych szafkach.

Obok jednorazowej pomocy podczas przeprowadzki archiwum zakładowego, proponujemy również usługę, która pozwala całkowicie zapomnieć o obowiązku nadzorowania akt. W naszej ofercie na terenie miast Katowice, Tychy, Oświęcim czy Pszczyna znajdą Państwo stałą obsługę archiwów zakładowych. Z naciskiem na pełen profesjonalizm oraz zagwarantowanie najwyższej jakości usług. Proponujemy przejmowanie i ewidencjonowanie dokumentacji. Oferta ta kierowana jest do firm, które nie chcą obarczać swoich pracowników mozolnymi czynnościami takimi, jak porządkowanie, opisywanie akt, czy wydzielanie dokumentów do brakowania. Nasze długie i bogate doświadczenie pozwala nam starannie zająć się nawet najważniejszą dokumentacją w Państwa firmie. W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim dbałością o dobry stan dokumentów. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się udostępnianiem akt osobom uprawnionym.

Przeprowadzki Tychy to oferta dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Firma Arch System to niskie ceny, kulturalny oraz doświadczony personel, zawsze służący wsparciem i radą. Każde zlecenie dotyczące miasta Tychy rozpoczynamy od wizyty w państwa mieszkaniu. Jest to konieczne w celu ustalenia kosztów oraz terminu usługi.

Przeprowadzki Tychy to gwarancja bezpieczeństwa i szybkiego wykonania zlecenia.

Tagi

przeprowadzki Tychy, transport Tychy, przewóz mienia Tychy, przeprowadzki firm Tychy, przeprowadzki mieszkań Tychy, transport mebli Tychy.